1+

В даній статті ми розглянемо українські аналоги закордонного медичного оснащення. На прохання моїх підписників розберемо те, що виготовляється в Україні і з чого можна зібрати вітчизняне IFAK.

Аптечка — не те, на чому варто економити, але склалось так, що не у всіх вистачає грошей, щоб придбати собі аптечку натовського зразку .

ТОЖ РОЗПОЧНЕМО :
1) Отже перше — турнікети. На нашому ринку представлено декілька варіантів СІЧ ,СПАС . Звісно, вони не настільки надійні як CAT або SOF Tactical Tourniquet, але набагато кращі й надійніші, аніж джгут Есмарха ( якщо у вас в аптечці є джгут Есмарха, то викиньте цю гидоту і придбайте собі турнікет). Якщо обирати між «січ» чи «спас» я б обрав «спас» він надійніший.

2) Друге — бандажі. Тут в нас набагато менше варіантів вибору . Індивідуальний перев’язувальний пакет кровоспинний стерильний — ІППК ТМ «Білосніжка» та перев’язувальний пакет (бандаж) з кровоспинною серветкою від фірми «АВ-ФАРМА» вони є аналогом ізраїльського бандажу.

3) Гемостатичні засоби. Фірма КРОВОСПАС випускає продукцію у вигляді (Z-бинт Рулонний бинт а також вигляді серветки) також фірма «АВ-ФАРМА» представила кровоспинний засіб Z-складений і кровоспинний компресійний бинт.(про його надійність нічого сказати не можу). Існує Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» яка випускає гемостатичний засіб Revul в у вигляді- (бинт та порошок).

4) Засоби для боротьби з порушеннями дихання:
а) Назофарингеальний повітровід від фірми Kievguma та «АВ-ФАРМА» Виготовлені із гнучкого матеріалу . У комплекті мають лубрикант для полегшення введення трубки.

Б)Оклюзійний грудний пластир. Знайшов тільки один український аналог від фірми «АВ-ФАРМА» з кровоспинною серветкою . Він має клапан і серветку, просочену гемостатичним розчином.

Все решта нижче зазначене ви можете також придбати Українського виробництва:
• Ножиці тактичні для розрізання одягу потерпілого.
• Рукавички одноразові
• Термоковдра
• Пластир бактерицидний.
• Антисептик
• Незмивний маркер
• Друг радить додати ще штук 5 англійських булавок., каже інколи сильно виручає.

P.S. Це все, що мені вдалось знайти серед українських аналогів, якщо ви знаєте ще щось з аналогів пишіть в коментарях . І все ж таки раджу не економити на собі, бо від комплектації аптечки може залежати ваше здоров’я і життя.

Щоб дізнатись більше долучайтесь до нас :
Наша сторінка — https://www.facebook.com/paramedicIF/
Наша група — https://www.facebook.com/groups/1734563000172931/
Наш Telegram канал-https://t.me/paramedicIF

1+

от admin