0

ARMА з колісною формулою 8×8 колісна броньована бойова машина спроектована та розроблена Otokar . Автомобіль являє собою модульний БТР з багатьма конфігураціями з високим рівнем захисту, завдяки своїй високій твердості, монококового сталевого корпусу.

Цей бронетранспортер може бути обладнаний різноманітним озброєнням. Базові модифікації оснащені екранованим кулеметом 12,7 мм, або дистанційно керованою збройною станцією, озброєною кулеметом 12,7 мм. Також Отокар виробляє версію з дистанційно керованої баштою Мізкрак-30, озброєнні 30-мм нарізною автоматичною гарматою. Таким чином, фактична зброя Arma 8×8 може бути встановлена відповідно до вимог замовника.

Базовий Arma 8×8 має екіпаж з двох вояків та вміщує 10 повністю обладнаних солдатів. Версія з баштою має екіпаж з трьох осіб та може перевозити 9 військових. Десантування виконується через задні двері. Також є люки на даху для спостереження, стрільби та аварійного виходу. Командир і водій використовують власні двері, розташовані з лівого боку корпусу.

Arma 8×8 оснащений дизельним двигуном з турбонаддувом Caterpillar C9, який виробляє 450 к.с. Двигун знаходиться в передній частині корпусу. Він сполучається з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Автомобіль має гідропневматичну підвіску. Однак він також виробляється з традиційною підвіскою типу телескопічні амортизатори та спіральні пружини. Цей БТР має конфігурацію 8×8 з можливістю вмикання режиму 8×8. Він використовує конфігурацію 8×4 на твердих дорогах та 8×8 в якості позашляховика. Обидва передніх мосту є керованими. Має стандартну систему центральної шинної подачі стисненого повітря , що працюють на шинах.

Цей БТР має властивість амфібії. Проте амфібійну силову установку рекомендовано використовувати, як альтернативу. Амфібія рухається на воді зі швидкістю 8 км / год.

Технічні характеристики ARMA 8×8 з кулеметним озброєнням.
Вага, кг — 18 500.
Довжина, м — 6,4.
Ширина, м — 2,7.
Висота, м — 2,2.
Екіпаж, осіб — 2 + 10.
Броня, мм — 12,5.

Головне
озброєння.
Один з кулеметів 12,7 мм або 7,62 мм.

Двигун — Водяного охолодження турбодизель потужністю
450 к.с.

Підвіска — тип гідропневматичний

Оперативний
діапазон, км — 700
Швидкість, км/год — 105.

Автор: Юхим Коломієць

0

от admin