До «сотні» за 0,5 сек: француз винайшов унікальний мотоцикл (ВІДЕО)

1+

Незвичайна силова установка не тільки забезпечує ураганную динаміку, але і не забруднює навколишнє середовище.

Французький винахідник Франсуа Жиси презентував мотоцикл з рекордною динамікою. На автодромі він розігнався до 100 км/год всього за 0,551 с. Схожу динаміку демонструють хіба що літаки при зльоті з авіаносця з допомогою катапульти.

Триколісний байк Франсуа Жиси оснащений балоном, який закачали воду і стиснене повітря. При відкритті клапана виривається реактивна струмінь, яка і приводить в рух мотоцикл.

Перевантаження при розгоні склала 5,138 g, а швидкість наприкінці дистанції – 261 км/ч. Після цього реактивна струмінь ослабла і байк зупинився.

Розробник також особливо підкреслює, що мотоцикл абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища. Його «вихлоп» складається з води і повітря.

До речі, це не перший подібний експеримент від Франсуа Жиси. У 2014 році він зміг розігнатися до 333 км/год всього за 4,8 с на велосипеді з ракетним двигуном.

Джерело: Autocentre.ua
1+

Помощь проекту

Уважаемые читатели! Мы работаем для вас — стараемся подбирать и публиковать самые интересные и познавательные статьи. Если вам нравится то, что мы делаем, вы можете помочь развитию нашего журнала.
Заранее благодарим вас за вашу поддержку!
https://www.privat24.ua
Карта Приватбанк 5168745300344147